Nemokamos konsultacijos krizę IT sprendimais norinčioms įveikti įmonėms

2010 balandžio 20, 7:18

Puikiai suprasdami kokią naudą įvairūs IT sprendimai gali suteikti verslui, nuo šiol UAB „Synergia“ nemokamai konsultuos įmones kaip pagerinti jų verslo situaciją naudojantis įvairių IT sprendimų pagalba. Aptarsime dabartinę jūsų įmonės verslo padėtį, naudojamus metodus ir pateiksime būdus įmonei sustiprinti ir išnaudoti jos vidinį potencialą, taip padidinant pardavimus ir kuriamą pridėtinę vertę.

Ieškome naujų partnerių IT projektų kūrimui

2010 balandžio 12, 12:49

UAB „Synergia“ praneša, kad, savo turimais resursais ir galimybėmis gali užtikrinti sėkmingą įvairių IT projektų bei sumanytų sprendimų įgyvendinimą ir tuo tikslu mielai priima įvairius verslo pasiūlymus ir idėjas perspektyviems sprendimams drauge įgyvendinti ir sėkmingiems bendradarbiavimo ryšiams užmegzti.

Gaukite ES paramą mūsų IT sprendimams įsigyti

2010 balandžio 1, 10:28

Pradėjome teikti pagalbą Lietuvos įmonėms norinčioms įsigyti sunkiai joms įperkamus IT sprendimus. Nuo šiol tokius sprendimus kaip verslo valdymo sistemos ar kita galite įsigyti ir įsidiegti žymiai pigiau pasinaudoję ES parama. Kreipkitės į mus ir nemokamai jus pakonsultuosime kaip ES gali padėti jums sutaupyti ir įsidiegti būtinus jūsų verslui IT sprendimus.

Pradėjome teikti tinklų priežiūros ir diegimo paslaugas

2009 gruodžio 16, 12:50

UAB “Synergia” pradeda teikti kompiuterinių tinklų priežiūros ir diegimo paslaugas. Mūsų specialistai yra baigę specialius CISCO mokymų kursus, todėl nuo šiol galime Jūsų verslui pasiūlyti kokybiškas ir efektyvias tinklų paslaugas.

Sukurta kelionių informacijos platinimo sistema UAB “TopTuras”

2009 rugpjūčio 20, 10:58

Ši sistema leidžia visoms agentūroms, prekiaujančioms UAB “TopTuras” kelionėmis ir įsidiegusiomis specialų programinį modulį savo svetainėje, rodyti naujausią informaciją apie siūlomas keliones. Šių agentūrų darbuotojams nebereikia nuolat rankomis atnaujinti savo puslapių turinio, o jų puslapių lankytojai visada mato pačią naujausią informaciją.