Web dizainas

UAB „Synergia“ profesionalių dizainerių komanda mielu noru padės atnaujinti jūsų įmonės firminį stilių ar sukurti jam trūkstamų elementų. Sukurs vientisą įmonės įvaizdį tiek ir jos viduje, tiek ir internete bei spaudoje.

Klientai, lankytojai ar verslo partneriai ne visada turi galimybę susidaryti stiprų teigiamą įspūdį apie įmonę dar prieš pradedant su ja dirbti. Čia pagelbsti įmonės firminio stiliaus turėjimas, kuris parodo įmonės profesionalumą, kūrybingumą ir puoselėjamas vertybes. Kartu tai būdas išsiskirti iš įmonių minios ir likti įsimintiems. Įmonę pradeda labiau vertinti ne tik klientai, bet ir patys darbuotojai, pajutę, kad yra dalis profesionalaus ir šiuolaikiško įmonės veido, kurį bendrovė pateikia savo klientams.

Galimi firminio stiliaus elementai:

Logotipai, Katalogai, Vokai, Vizitinės kortelės, CD Vizitinės kortelės, Blankai, Darbuotojų pažymėjimai, Aplankai, Segtuvai, Sąskaitos, Atvirukai, Bloknotai, Lipdukai, Skrajutės/Plakatai, Spaudos maketai, Aprangos stilius, Automobilio stilius, Elektroniniai parašai, Nuolaidų/kliento kortelės, Skelbimai, Lauko/išorinė reklama, Vėliavos, Pakuotės, CD-DVD kompaktų viršeliai, Verslo dovanos, Prezentacijų maketai, Animuotos/statinės CD Prezentacijos, Grafiniai atributai, Komerciniai pasiūlymai, Programinių e-sistemų apipavidalinimai, kita.