Apie mus

UAB „Synergia“ – IT sprendimus ir paslaugas teikianti įmonė.

Savo profesionaliais darbais sėkmingai skleidžiame gerą reputaciją ne tik tarp mažų ar vidutinių, bet ir tarp didžiausių šalies bendrovių. Paslaugų spektras, kurį siūlo įmonė, yra orientuotas į visapusę naudą ir sėkmę mūsų klientams – pardavimų bei žinomumo didinimą, įmonių įvaizdžio stiprinimą, darbo efektyvumo didinimą bei pridėtinės vertės kūrimą.

Įmonė turi didelę patirtį įgyvendinant įvairiausius projektus, ko pasakoje yra sukaupusi didelį IT žinių, priemonių bei kompetencijos bagažą. Atliktų darbų sėkmė mums leidžia būti užtikrintais dėl kiekvieno naujo mūsų kliento projekto įgyvendinimo sėkmės ir leidžia užmėgsti abipusiai naudingus partnerystės ryšius.


Mūsų išskirtinumai

UAB “Synergia“ – Profesionali ir šiuolaikiška komanda įgyvendinanti pačius įvairiausius IT sprendimus verslui. Mus renkasi įvairaus dydžio Lietuvos įmonės, nes vertina tai, kad visiems stengiamės suteikti tai, ką gauna ir didžiausios šalies įmonės – kokybišką, puikiai suplanuotą IT sprendimą, pateiktą laiku, viršijantį pradinius užsikeltus lūkesčius ir suteikiantį konkurencinio pranašumo.

Kokybė ir šilti partneriški ryšiai su klientais yra tai kuo norėtume išsiskirti. Tikime ir seniai įsitikinome, kad kokybiškai atliekami darbai ir rūpestis kliento sėkme yra bet kokio verslo bei projekto sėkmės pagrindas. Klientams pateikiame ne tik kokybiškai atliktus IT sprendimus, bet kartu ir būdus sėkmingiems partnerystės ryšiams tarp įmonių užmegzti. Dėl šios priežasties patys nuolat investuojame į atliekamų darbų kokybę, su džiaugsmu šiltai priimame kiekvieną į mus besikreipiančią bendrovę bei esame išsikėlę didelius vidinius ne tik darbų, bet ir bendravimo su mūsų klientais bei partneriais kokybės standartus.

Visi nauji UAB “Synergia“ klientai – tai nauji mūsų IT sprendimais patenkinti klientai. Mūsų darbuotojai puikiai suvokia plačias mūsų įmonės galimybes ir įgyvendindami klientų projektus jaučia išankstinį užtikrintumą dėl šių sėkmės. Kolektyvo vidinė motyvacija yra stipriai surišta su žinojimu, kad jie prisideda ir prie mūsų pačių įmonės stiprinimo ir prie mūsų klientų gerovės gerinimo. Kad ir kokių IT sprendimų atlikti prašoma, siekiama, kad klientas jais ne tik džiaugtųsi, bet mielai mus rekomenduotų ir savo draugams bei verslo partneriams.


Mūsų siekiai

Vizija: Patikimas kiekvienos stiprios ir šiuolaikiškos įmonės partneris pasaulinėje rinkoje.

Misija: Pasitelkiant Jūsų partnerystę ir mūsų platų informacinių technologijų galimybių spektrą, galingu sinergijos efektu iškelti Jūsų verslą ir Jūsų sumanymus į to vertas tobulumo ir efektyvumo aukštumas.

Tikslai:

  • Profesionalumas, šiuolaikiškumas ir efektyvumas visoje mūsų veikloje.
  • Sinergijos efektas bendradarbiavime su visais mūsų klientais bei partneriais.
  • Kryptingas įmonės augimas pasaulinėje rinkoje skleidžiant tokias vertybes kaip gera valia, partnerystė ir tarpusavio supratimas.