Paslaugos


Pagrindinė UAB “Synergia” veiklos sritis – Web aplikacijų kūrimas.

Įmonė specializuojasi verslo sistemų, kurias mūsų klientai galėtų pasiekti interneto pagalba kūrimu. Prie jų prisijungti ir jas valdyti klientai gali iš bet kurio pasaulio kompiuterio. Sukurti IT sprendimai veikia su visomis operacinėmis sistemomis ir interneto naršyklėmis, yra saugios nuo įsilaužimų ir patogios vartotojams. Didžioji dalis šių IT sistemų yra paremtos įmonės UAB “Synergia” sukurta Duomenų valdymo sistema, kurios pagrindinis privalumas – lankstumas. Sistema yra individualizuojama ir pritaikoma prie kiekvieno kliento individualių verslo poreikių. Šiems su laiku keičiantis, klientas pats geba sistemą praplėsti, koreguoti ir įsidiegti naujų reikalingų funkcijų, tokių kaip duomenų bazių adaptavimas ar naujų skilčių kūrimas.

Įmonė kuria ir diegia verslo valdymo, klientų valdymo, dokumentų valdymo bei kitas sistemas. Klientų poreikiai, norai ir galimybės skiriasi, tad suteikiame individualizuotus, optimalius, norimo funkcionalumo realius jų poreikius atitinkančius IT sprendimus. Diegiami ir standartiniai rinkoje gerai žinomi bei populiarūs IT sprendimai verslui.

Kartu įmonė teikia ir svetainių kūrimo, elektroninės komercijos ir dizaino kūrimo paslaugas. Kuriamos internetinės svetainės išsiskiria Profesionalumu – unikalus įmonę atspindintis Dizainas, patogi Turinio valdymo sistema (TVS), Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO). Internetinių parduotuvių kūrimui naudojame pasaulyje sparčiausiai vystomą ir prestižine tampančia Elektroninės prekybos platformą Magento www.magento.org. Atlikdami Dizaino kūrimo paslaugas naudojamės kelių dizainerių paslaugomis, tad norimus dizaino kūrimo darbus ar visą įmonės firminį stilių Jums sukurs geriausiai Jūsų įmonės stilistiką gebantis išpildyti dizaineris.


Programavimo paslaugos:

  • Web aplikacijų kūrimas
  • Verslo valdymo sistemos, Dokumentų valdymo sistemos, Klientų valdymo sistemos

Internetiniai projektai:

  • Internetinių svetainių kūrimas
  • Elektroninė komercija (internetinių parduotuvių kūrimas, el. prekybos sistemų kūrimas, diegimas)
  • Svetainių žinomumo didinimas (SEO paslaugos, Naujienlaiškių siuntimo paslaugos, Reklaminės kampanijos)

Dizaino kūrimo paslaugos:

  • Įmonės firminio stiliaus ar atskirų jo elementų kūrimas


APIE PASLAUGAS


Profesionalūs programavimo darbai

Kuriame unikalias sistemas bei programinę įrangą pagal Jūsų unikalius poreikius. Mūsų darbuotojų komanda pajėgi įgyvendinti labai plataus mąsto IT sprendimus – sukurti ar įdiegti informacinę sistemą, kompiuterinę, internetinę, mobiliesiems ar specialios paskirties įrenginiams skirtą programinę įrangą. Jūsų IT sumanymus suprojektuosime, suprogramuosime ir turimų partnerių pagalba padėsime pasiekti komercinės sėkmės.

Diegiame ir jau sukurtus profesionalius ir efektyvius IT sprendimus:

VVS – Verslo valdymo sistemos. Tai efektyvi ir labai greitai atsiperkanti priemonė kompiuterizuojant įmonės valdymą sumažinti personalo, IT kaštus, taip pat pagerinti bendradarbiavimą su klientais ir partneriais. Visų įmonės procesų valdymas naudojantis šia sistema leidžia taikyti efektyvesnius verslo sprendimus ir išnaudoti visus turimus įmonės resursus.

CRM Klientų valdymo sistemos. Tai pažangus ir efektyvus būdas automatizuoti pardavimų procesą sistemingai valdant santykius su klientais, juos stiprinant, plėtojant ir tokiu būdu didinant kiekvieno individualaus kliento ilgalaikę vertę Jūsų įmonei.

DMS – Dokumentų valdymo sistemos. Tai puikūs įrankiai įmonėms, siekiančioms didesnio dokumentų saugumo, kontrolės ir efektyvesnio panaudojimo. Sistema turi eilę privalumų, tokių kaip: valdymas internetu, prieigos kontrolė, greita paieška, bendras koregavimas, užduočių, informacijos dokumentuose valdymas.

TVS – Turinio valdymo sistemos. Įmonė UAB “Synergia” diegia tiek standartines, tiek ir savo pačios sukurtą itin patogią ir funkcionalią svetainių turinio valdymo sistemą, skirtą didesniems Web projektams valdyti. Ši sistema diegiama nemokamai visiems, svetainių kūrimo paslaugą užsisakiusiems mūsų klientams.


Internetiniai projektai

Interneto svetainių kūrimas

Mūsų kuriamos svetainės siekia ir viršija šiandieninių kokybiškų svetainių standartus, yra unikalios ir pilnai įgyvendina realius kliento poreikius:

Išskirtinis dizainas Kiekvienai svetainei sukuriame unikalų, stilingą, šiuolaikišką dizainą.

Patogi Turinio valdymo sistemaKiekvieną svetainę pritaikome lengvam ir patogiam valdymui.

Svetainės lankomumo padidinimas (SEO) – Kiekvienos svetainės pozicijas pakeliame Google.lt rezultatuose.

Kurdami svetaines rūpinamės ne tik jos sukūrimu, bet ir jos komercine sėkme.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Internetinių parduotuvių kūrimui naudojame šiuo metu pasaulyje pačią pažangiausią ir greičiausiai vystomą elektroninės komercijos platformą “Magento” (www.magento.org), kurią naudoja ir tokios garsios įmonės kaip Samsung, 3D, Lenovo ir kt.

Sistema yra saugi, šiuolaikiška, pritaikyta el. parduotuvės augimui, patogi vartotojams bei skatinanti pirkti ir užsibūti el. parduotuvėje kuo ilgesnį laiką.

Pardavimų perkėlimas į internetą – šiuolaikiškiausias ir efektyviausias būdas sparčiai didinti pardavimus ir žengti verslui į naują lygmenį. El. prekybos sistema įgalina prekiauti ne tik Lietuvoje, bet pasiekti ir plačias Pasaulinio mąsto rinkas į tai įdedant palyginti mažai pastangų. Prekyba automatizuota, vyksta 24h/parą, sutaupo laiko, personalo, asmeninių pastangų ir bereikalingų išlaidų.

Informacinės sistemos

Kuriame įvairaus pobūdžio informacines sistemas. Informacinių sistemų naudojimas palengvina, pagreitina ir pagerina darbą su turimomis duomenų bazėmis, informacijos resursais. Informacinių sistemų pagalba galima automatizuotai atlikti eilę su informacijos apdorojimu, atnaujinimu ir pateikimu susijusių veiksmų. Geri informacinių sistemų pavyzdžiai yra prekybos, apskaitos, užsakymų valdymo, įmonių vidinės informacijos naudojimo, klientų ar partnerių informavimo interneto pagalba ir kitos sistemos. Išklausę kliento poreikius galime pateikti geriausiai jam tinkantį informacijos valdymo IT sprendimą.


Paslaugos svetainių žinomumui ir lankomumui didinti

Padedame įmonėms tinkamai paskirstyti ir efektyviai išnaudoti svetainių reklamai skiriamą biudžetą.

Aukštos pozicijos Google.lt paieškos sistemoje (SEO paslauga – “Search Engine Optimization”)

Mūsų kuriamas internetines svetaines optimizuojame paieškos sistemoms, tačiau norint papildomai padidinti jų lankomumą ir pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose, būtina tam pritaikyti ne tik svetainę, bet įdėti įdarbio ir darbe su pačiu internetu. Parenkame tinkamiausius raktažodžius ir užtikriname aukštas svetainių pozicijas bei lankomumą.

Ryšio su nuolatiniais lankytojais palaikymas (Naujienlaiškių siuntimo paslauga)

Naujienlaiškių siuntimo sistema – tai būdas per kelias dienas informuoti keliolika tūkstančių adresatų patogiai ir stilingai.  Sukaupę jūsų svetainės lankytojų sąrašą, klientų duomenų bazę, su mūsų sistema galėsite su jais palaikyti nuolatinį ryšį informuodami apie svetainės ar įmonės naujienas, naujas rubrikas ar naujus komercinius pasiūlymus.


Profesionalūs dizaino kūrimo darbai


Naujienlaiškių siuntimas